Dobrodružné dětské oslavy plné akce a zábavy

Blíží se narozeniny vašeho dítěte a chcete mu připravit nezapomenutelný zážitek? Co takhle vyrazit s celou partií dětí na dobrodružné oslavy plné akce a zábavy?

Kam se vydat?

Nabídka dětských oslav s tématem dobrodružství je dnes už velmi bohatá. Výběr je na vás a vašem dítěti. Možností je nespočet. Jak by se vám líbily třeba oslavy, na kterých se děti stanou součástí dobrodružného příběhu se superhrdiny, kočovnými indiány, piráty, rytíři, harry potterovskými kouzelníky a mnohými dalšími? Díky tématům se děti mohou skvěle zapojit, hrát různé role a prožít si dokonalé dobrodružství.

Co děti zažijí?

Na dobrodružných dětských oslavách se děti naučí spolupracovat, komunikovat a pomáhat si v různých situacích. Jedná se o herní a zábavné aktivity, kdy se děti skládají s různých úkolů, hádanek a skládaček. Na každé oslavě se děti mohou těšit třeba na skládání mapy, pátrání po pokladech, střílení lukem, pečení perníkových chaloupek, rozluštění kódů a mnoho dalšího.

Co si připravit?

Při organizaci dobrodružných oslav je důležité mít plány činností, zdroje a časový plán, tak aby vše proběhlo hladce a nikdo nebyl zklamaný. Pro stravování si můžete nachystat různé sušenky, koláče a zeleninové a ovocné pokrmy. K dalším doplňkům patří například masky, dekorační prvky, kvízy a různé hry, které děti mohou hrát.

Přejít nahoru