Tipy na rodinné výlety: Prolézačky a skákací hrad pro děti

Hledáte výlet, kde si užije celá rodina? Co takhle navštívit prolézačky a skákací hrad pro děti? Následující článek vám přináší tipy na místa, která jsou určená pro rodiny s dětmi a zaručeně zpříjemní celodenní výlet.

1. Prolézačky v parku Stromovka v Praze

Park Stromovka nabízí kromě krásy přírodního prostředí i zábavu pro děti. V parku jsou umístěny prolézačky ve tvaru aut, lodi nebo dětského letadla, které děti zaručeně potěší a unaví. Problém s hladovými dětmi a rodiči vyřeší blízké restaurace s občerstvením.

2. Skákací hrad v Trutnově

Pro rodiny s dětmi, kteří mají blízko k Trutnovu, je tu skákací hrad s nejrůznějšími atrakcemi. Děti si zde mohou vyzkoušet skákání na trampolínách, bludiště nebo sestup z hory. Aquapark s bazénem, tobogány a přírodním koupalištěm pak nabízí zábavu i pro mladší i starší rodinné příslušníky.

3. Prolézačky v zoologické zahradě v Brně

V brněnské zoologické zahradě je k vidění řada zvířat a děti se zde mohou i pobavit na prolézačkách v podobě pohádkových stvoření. Dostupné jsou i různé atrakce jako lanovka, která zpříjemní celkovou návštěvu pro dospělé i děti.

4. Skákací park ve Vratislavi

Při delším výletě za zábavou tento skákací park blízko české hranice určitě stojí za návštěvu. Nabízí až 50 atrakcí pro různé věkové skupiny, takže se zábava nenudí ani rodiče. K dispozici je i restaurace s českou kuchyní.

5. Prolézačky na Bezdružickém zámku v Plzni

Bezdružický zámek je neotřelá volba, kde si děti užijí hlavně na hradních prolézačkách této turistické atrakce. Navíc si mohou prohlédnout osobní muzeum Marie Terezie nebo celý zámecký areál. Rodiče pak mohou relaxovat v místní kavárně a občerstvit se s výhledem na krásnou krajinu.

Tvorba webových stránek: Webklient