Herní konzole Xbox One S – Více než jen hračka pro děti

Jak se Xbox One S odlišuje od starší verze?

Pokud patříte mezi fanoušky videoher, pak se jistě setkáváte s neustálými vylepšeními herních konzolí. Co všechno umí nová verze herní konzole Xbox One S, která se liší od svého předchůdce? Začneme pohledem na vzhled – Xbox One S je mnohem menší a štíhlejší než původní verze. K dispozici je v několika různých provedeních, včetně bílého a limitované „Minecraft“ edice. Mezi další změny patří vylepšený ovladač, podpora 4K a HDR videa, zpětná kompatibilita s některými hrami pro Xbox 360 a možnost přehrávání Blu-Ray disku.

Proč je Xbox One S ideální pro celou rodinu?

Xbox One S není jenom pro hráče, ale také pro celou rodinu. Díky podpoře multimediálních funkcí, jako je Netflix, YouTube a nyní i Disney+, může být použit jako hlavní zdroj underholdningu v obývacím pokoji. Navíc je možné využít jeho technologii jako stream, takže filmy a seriály lze sledovat na smartphonu, tabletu nebo notebooku. Kromě toho Xbox One S nabízí spoustu funkcí pro rodiče, jako jsou time management a omezování přístupu na web.

Co je nového v herních titulech pro Xbox One S?

Nová verze konzole přináší řadu nových her, které jsou vylepšené speciálně pro tuto konzoli. Patří mezi ně například „Gears 5“, „Forza Horizon 4“ nebo „Sea of Thieves“. Díky výkonnějšímu hardwaru nabízí tyto hry vynikající grafiku a více akce než předchozí verze. Kromě toho jsou mnoho her pro Xbox One S dostupné také na PC prostřednictvím služby Xbox Play Anywhere, což znamená, že je můžete hrát na obou zařízeních se stejným účtem.

Přejít nahoru