Dětské oslavy – Jak uspořádat nezapomenutelnou párty pro Vaše dítě?

Volba tématu oslavy

Když chcete uspořádat dětskou oslavu, první věcí, kterou si musíte vybrat, je téma oslavy. Vyberte dítěti jeho oblíbenou postavu z filmu nebo knihy, sportovní téma nebo jednorožce – je to vše na Vás. Téma oslavy bývá zřejmě jedním z nejdůležitějších faktorů, který určuje dekorace, hry a celkovou atmosféru oslavy.

Většinu témat oslav lze snadno upravit dle Vašich potřeb. Pokud Vaše dítě touží po párty se superhrdiny, ale nechcete, aby byl z nich nejpotulnější Thor, přizpůsobte téma oslavy tak, aby nebylo tak očekávané, a roztáhne se i na méně výrazné stránky tohoto tématu.

Plánování her a aktivit

Když máte téma oslavy, můžete začít s plánováním her a aktivit. Ty, samozřejmě, musí být odpovídající danému tématu oslavy. Vyberte několik her, které budou bavit všechny partyholicce a partyholiky. Zajistěte si potřebné vybavení a poskytněte dětem prostor k tomu, aby si užily. Utopte se sami v této párty a užijte si ji stejně jako děti.

Nezapomeňte na malování na obličej, které může být jednou z nejoblíbenějších aktivit na dětských oslavách. Nebo vyrobte dětem prostředky, s kterými si mohou samy malovat.

Vybavení a dekorace

Vzhledem k tomu, že jde o dětskou oslavu, nevyžaduje to žádnou složitou výzdobu, ale určitě nezapomeňte na efekt. Použijte balónky, barvitou stuhu a míče, které dětštinu oživí. Pokud jde o dekorace, vyberte jednu nebo dvě barvy a držte se jich. Tak se Vaše party bude všímat více a dýchá mnohem víc.

Pokud uspořádáte oslavu venku, nezapomeňte na bezpečnost – přesunovat stolky a židle, vrátí je zpátky, aby neblokovaly cesty, popř. neklopily se.

Výběr jídla a nápojů

Děti milují sladkosti a většina cukrových pokrmů lze snadno sladit se zdravým ovocem. Mezi oblíbené dobroty na dětských oslavách patří muffiny, koláčky, bonbóny a ovoce. Na oslavu rozhodně nesmí chybět něco sladkého – zaručeně ji ochutnají všichni účastníci.

Co se týče nápojů, nejlepší volbou jsou džusy a limonády. Pokud chcete být o krok vpřed, použijte do džusů a limonád ledové kostky s ovocem, barevné brčka, a samozřejmě napijte i dospělí. Ujistěte se, že děti pijí dostatek tekutin, aby se při hraní neuvolňovaly a zůstávaly plné energie.

Tvorba webových stránek: Webklient