Dětská oslava plná zábavy a radostných okamžiků

Když oslavujeme dětský narozeniny

Hodně rodičů už nechce pořádat oslavy narozenin doma. Přece jen uklízení, příprava jídla a případně ale především hluk znamenají zátěž na nervy. Proto je lepší oslavit dětský den v jiných prostorách. Kde se ale můžeme vydat?

Restaurace jsou vždy spolehlivou variantou. Není třeba nic vařit, ani uklízet a děti si mohou užít spoustu zábavy. Většinou restaurace nabízí i dětský koutek, kde se děti mohou hrát. Na druhou stranu, v restauraci tak úplně nezapomínáme na stres – starost o to, jestli si děti neubližují nebo nedělají bordel.

Příjemnou volbou jsou také herny pro děti, kde se mohou proběhnout a odreagovat. Většinou se zde organizují i párty, takže se zde dá uspořádat zajímavé narozeninové překvapení.

Dětská oslava s tématickým zaměřením

Tématické oslavy dneska nejsou už výjimkou – děti je milují a velmi se na ně těší. Každoročně opakovanou témou jsou piráti. Pomocí dekorací a kostýmů můžete svůj byt proměnit na plachetnici. Připravit můžete různé hry s pokladem, třeba v podobě rozetnuté dýně jako symbolu pokladu.

Další oblíbenou tématikou jsou superhrdinové. Zvolíte-li jako dárek pro oslavence třeba superhrdinský plášť, budete mít plno zábavy. Turnaj superhrdinů může být velmi oblíbenou hrou.

Jak sladit jídlo s tématickou oslavou?

Některé tématické oslavy jsou velmi snadné ohledně servírování jídel. Co se týče pirátské oslavy, stačí si připravit pokladovou mapu, na níž budou označena jednotlivá jídla. Můžete zahrnout třeba banány, ovoce či pokladový dort.

U superhrdinovské oslavy můžete servírovat jídla označená podle jednotlivých hrdinů. Pro Hulk naškrobu jídelníček zeleným tužidlem a nabídněte třeba zeleninové saláty a omáčky.

Zábava na celý den

Jakmile máte děti vystrojené, prostor ozdobený a jídlo na stole, můžete začít s hrami a zábavou. Ovlivňují ho ale nielen samo setkání, ale také doprovodný program, hry a animace. Ty mohou být na chvíli specificky zaměřené na aktuální témata, ale mohou se také jednoduše soustředit na líčení, malování, řezání nebo skládání.

Další zajímavou aktivitou bývají třeba kvízy a korespondenční hry. Můžete s nimi spojovat pirátské i superhrdinské téma.

Tvorba webových stránek: Webklient