5 tipů na dětské oslavy pro rodiče, kteří chtějí ušetřit

Oslavy narozenin vašich dětí mohou být opravdovým utrpením pro peněženku. Od placení za pronájem místa, jídlo, nápoje, dekorace a dárek pro oslavence, to všechno rychle může utéct z rukou. Ale nebojte se, řešení existuje!

1. Domácí oslava

Neznamená to, že byste si měli udělat problém s úklidem nebo se stravováním. Mohou to být bbq placky, chléb s máslem, ovocné štěpy, kousky rajčat a mrkve, zelenina na talíři a jednoduše uvařený hotový jídlo na stůl pro hosty. Domácí oslavy jsou ideální pro malé děti, protože mohou relaxovat v pohodlí svého domova.

2. Venkovní hry

Ne skupinové hry, které najdete v některých knihkupectvích, ale hry, které si děti mohou hrát přímo venku s minimem vybavení. Například fotbal, obracečka, baseball, únava na ulici a skákání přes provazy jako v olympijských hrách. Navíc děti by se mohly dokonce naučit něco nového, jako je žonglování nebo hraní hudebních nástrojů, což by také mohlo přinést skvělou zábavu a osvětu!

3. Dětské hudební koncerty

Není třeba utrácet spousty peněz za lístky na hudební festival. Většina měst má spoustu festivalů pro rodiny, které si můžete vychutnat bezplatně nebo za velmi nízké ceny. Tyto akce jsou obvykle v létě a jsou dokonalé pro děti, protože je zde mnoho aktivit, jako jsou skákací hrady, lana pro stromy, minutové hry, zábavné hry a ochutnávky jídel a nápojů.

4. Zámek a park pro pikniky

V létě jsou tyto prostory dokonalé pro rodinné pikniky. Mnoho lidí si rezervuje svá místa dopředu, ale pro většinu lidí je to zdarma. Některé parky dokonce nabízejí zdarma víkendové festivaly, kde může celá rodina užít zábavu, stejně jako jídlo a nápoje.

5. Návštěva minizoo

Většina měst má minizoo, kde děti mohou vidět zvířata jako jsou kočky, psy, ptáci nebo dokonce mnoho dalších druhů exotických a zvířat, po kterých mohou děti toužit. Toto místo je skvělým způsobem, jak trávit čas s rodinou a zároveň se naučit o přírodě a zvířatech.

Tvorba webových stránek: Webklient