Tipy na rodinné výlety: Návštěva koupališť v Praze a okolí

Léto je tady a s ním i horké počasí. Jak nejlépe trávit tuto dobu s rodinou? Koupáním! V Praze a okolí najdete spoustu krásných koupališť, kde si užijete odpočinku od horka a aktivit pro celou rodinu.

Koupaliště Džbán

Toto koupaliště se nachází v Dejvicích a má výhled na Pražský Hrad. K dispozici je zde bazén s dětským brouzdalištěm, tobogán, tenisové kurty, minigolf a venkovní fitness. Pro stravování je možné využít restauraci.

Koupaliště Podolí

Tohle koupaliště je rozlehlé a nachází se v přírodní soutěsce. Kromě asijského wellness ve stylu thajského ostrova nabízí bazén, dětský bazének, tobogány, vodní atrakce a horskou řeku. V areálu se nachází restaurace, grilování je povolené.

Koupaliště Šutka

Toto koupaliště je vhodné pro ty, kteří mají rádi sportovní aktivity. Nachází se zde olympijský bazén, skokanský bazén, brouzdaliště, atrakce pro děti a beach volejbalové kurty.

Koupaliště Závist

Toto koupaliště se nachází u řeky Berounky a je obklopené přírodou. K dispozici jsou tři bazény, dětské atrakce a tobogány. V areálu najdete také malou zoo, minigolf a venkovní grilování.

Koupaliště Měchenice

Toto koupaliště se nachází kousek od Prahy a je ideální pro ty, kteří hledají klidnější místo. K dispozici je zde rozlehlý travnatý areál, dětský bazének, brouzdaliště, tobogány a tenisový kurt.

Tvorba webových stránek: Webklient