Originální nápady pro dětské oslavy

Děti a oslavy, to jsou dva pojmy, které k sobě patří. Každá oslava narozenin se však může stát stereotypní a opakující se, tak proč nezkusit něco nového? Pokud hledáte inspiraci, přinášíme Vám několik skvělých nápadů, jak udělat z dětské oslavy nezapomenutelný zážitek pro Vaše ratolesti i hosty.

Tip č. 1 – Piknik v přírodě

Místo klasické oslavy v domečku nebo restauraci, jak si to zkusit v přírodě? Zapakujte do piknikové košíku oblíbené svačinky a sladkosti, vezměte deku a zvolte si oblíbené místo v parku, u rybníka nebo na louce. Děti se budou moci hezky vyřádit na čerstvém vzduchu, zahrát si hry a užít si společné chvíle.

Tip č. 2 – Kreativní dílna

Pokud jsou Vaše ratolesti umělecky založené, proč jim neuspořádat kreativní dílnu? Zakoupíte potřebné materiály (barvy, lepidla, papír, párty dekorace) a nechte děti tvořit své vlastní dárky pro sebe navzájem nebo pro rodiče. Tuto aktivitu můžete zapojit i do party her a soutěží.

Tip č. 3 – Dřevěné stavebnice a modely

Určitě znáte dřevěné stavebnice, ze kterých se dají stavět nejrůznější konstrukce. Pro děti je to zábavná a učící aktivita, neboť budou rozvíjet svou jemnou motoriku a kreativitu. Pro ty menší jsou skvělá volba malé dřevěné modely dinosaurů nebo jiných zvířat, které si mohou sami složit a vzápětí použít v party hrách a dobrodružstvích.

Tip č. 4 – Pirátská oslava

Skvělá nápad pro kluky i holky, kteří milují dobrodružství a příběhy o pirátech. Nasaďte pirátské kostýmy, nabarvěte tváře, upravte byt nebo zahradu ve stylu karibského pirátského přístavu a nabídnete aktivitu ve stylu hledání pokladu.

Tip č. 5 – Zážitková atrakce

Zásadní prvek každé oslavy jsou samozřejmě dárky. Pokud chcete udělat něco výjimečného, zvažte zážitkovou atrakci jako dárek Vašim ratolestem a pozvánkám. Může to být vstupenka na adrenalinový zážitek, návštěva největšího akvária nebo zajímavé muzeum. Na takovou oslavu určitě hosté i oslavenci nezapomenou.

Tvorba webových stránek: Webklient