Jak uspořádat dětskou oslavu s tématem Harryho Pottera

Harry Potter je jeden z nejoblíbenějších fantasy světů na světě. Pokud vaše dítě miluje Harryho Pottera, pak je to správné téma pro jeho narozeninovou oslavu. Takže zapomeňte na tradiční oslavy, a pojďme si říct, jak uspořádat narozeninovou oslavu s tématem Harryho Pottera.

Vyzdobte dům jako Bradavice

První krok k úspěchu oslavy Harryho Pottera je vyzdobit dům jako Bradavice. Použijte vlajky s herbem vašeho dítěte a vystavte je po celé místnosti. Také můžete nařídit Přilnavé koše na stůl pro sladkosti a slavnostní svíčky. Obrazy stínů z Hogwartsu na zdech a jednoduché úpravy domácích předmětů mohou také pomoci vytvořit tu správnou atmosféru.

Hry a soutěže

Je to důležitá součást všech narozeninových oslav, ale může být i zábavnou součástí oslav s tématem Harryho Pottera. Jednou z možností je najít kouzelnické čištění na zahradě a nechat děti za nejkratší čas je přeměnit z muggle do kouzelník. Další možností je zahájení quidditchového zápasu, kde všichni hráči mohou vyzkoušet, jak těžké je udržet se na kostce.

Menu Harryho Pottera

Musíte řádně naplnit břicho vaší krotké vlny. Proto je důležité zahrnout do narozeninového menu Harryho Pottera ikony z této série knih. Pro oběd, můžete nabídnout kukuřičnou kaši, hubovou polévku nebo obilné koláče. Na dezert, nezapomeňte na beranidlo, kouzelnické sladké víno. Budět svačiny, vločky jsou zdravou, ale zábavnou, volbou.

Napodobujte Harris Pottera

Dále je možné uspořádat pro děti turnaj. První, druhá a třetí nejlepší skončí vysoko na stupních vítězů a ​​získají malé nagru.

Větší neznamená vždy lepší

Je důležité pamatovat, že narozeninová oslava Harryho Pottera nemusí být drahá, ale může stále být báječnou oslavou. Používejte fantazii a kreativitu s tím, co máte k dispozici. Vytvářejte si představu a sledujte, jak děti budou mít báječnou zábavu.

Tvorba webových stránek: Webklient