Inspirace pro holky: Džínová móda je silně v kurzu!

Který kousek z fotek se vám nejvíc líbí? Něco džínového by měl mít v šatníku každý. A nejen rifle, které proslavili američtí kovbojové, ale i džínové bundy či košile. Přinášíme vám inspiraci pro ženy a dívky.

Jarní džínová kolekce M&S

Níže uvedené kousky najdete na www.marksandspencer.cz nebo na prodejnách Marks&Spencer. Jde o džínovou kolekci pro jaro 2021, v níž najdete kalhoty, košile nebo bundy za fajn ceny. Udělejte na kamarádky dojem! 🙂

Nechybí nesmrtelné klasiky jako rovné černé džíny obepínající křivky a oversized boyfriend džíny v světle modré, ale ani hravé kousky jako džíny do zvonu s extra vysokým pasem, džíny Mom inspirované 80. léty ve vylepšené lichotivé podobě anebo džíny balonového střihu, další žhavý trend letošního jara.

Oblíbená džínová bunda

Džínová bunda je vším, po čem všechny toužíme. Vypadá skvěle ve víkendové kombinaci s boyfriend džíny a bílým tričkem stejně tak jako přehozená přes romantické šaty na rande. Pokud se ochladí, stačí pod ni pro ležérní vzhled ještě obléct pohodlnou mikinu s kapucí.

Letos na jaře se džínová bunda představuje kromě klasické modré i v neokoukaných tónech jako pudrová růžová, bílá nebo khaki.

Naše závazky vůči životnímu prostředí bereme vážně

Bavlna, která dala zrod denimu, je světově nejpoužívanější přírodní vlákno a představuje významných 40 % světového trhu s látkami (zdroj Cotton Connect). Produkce bavlny zaměstnává 250 milionů lidí a vytváří 7 % pracovních míst v rozvojových zemích. Právě proto v M&S tolik dbáme na to, aby naše džínovina pocházela z etických a udržitelných zdrojů. V roce 2019 jsme kompletně přešli na používání udržitelné bavlny s certifikací BCI (Iniciativy za lepší bavlnu). BCI je největší program na světě, který se zaměřuje na udržitelnou produkci bavlny.

Díky vzdělávání více než 2 milionů farmářů v 21 zemích napříč zeměkoulí se během pěstování a zpracovávání bavlny BCI používá o 86 % méně vody a také se používají šetrnější chemikálie. V našem dalším kroku pro ochranu životního prostředí jsme se zavázali, že do roku 2025 bude alespoň 25 % našich bavlněných výrobků navíc pocházet z Fairtrade, bio a recyklovaných zdrojů.

84 komentářů: „Inspirace pro holky: Džínová móda je silně v kurzu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.