Dětské oslavy – inspirace pro nejlepší dětskou party

Dejte dětem najevo, že si na ně myslíte

Pro děti jsou narozeniny velkým svátkem a jako rodiče si přejeme, aby pro ně byly ty nejlepší. Připravte pro své ratolesti nezapomenutelný den s největší péčí a fantazií. Vytvořte celkovou atmosféru s propracovanou dekorací a pořiďte několik fotografií, které si vaše dítě bude moci uchovat na památku.

Klíčová slova: Dětské narozeniny, Dekorace, Fotografie

Přemýšlejte nad originálními nápady

Klasické oslavy si postupem času mohou získat stereotyp a děti je přestanou vnímat jako narozeniny. Navíc dítky se stále více orientují v digitálním světě a neví co jsou to kreativní zábavy. Snažte se nad nápady, které by vás sami dokázaly nadchnout a nechejte svou představivost volně proudu. Třeba své ratolesti připravte jen náhodně postavené stanové městečko v obývacím pokoji, u stolu pro ně připravte malou laboratoř, kde si mohou například domácí mydlo s různými esencemi, připravovat různorodé pokrmy nebo módní doplňky ze slaného těsta.

Klíčová slova: Kreativita, Nápady, Experimentování

Nezapomeňte na pohoštění

Kromě výborné atmosféry a zábavy, by na oslavách nemělo chybět pohoštění. Zvlášť děti se na dobrou večeři a sladkosti těší jako my dospělí na plese pod maskami. Připravte pro ně třeba domácí pizzu, hamburgery, třeba hot dogy a k tomu nechte děti si připravit ovocné koktejly. Na závěr sladká tabule může být pestrá a různorodá.

Klíčová slova: Jídlo, Sladkosti, Ovocné koktejly

Oslava venku

Pokud máte možnost oslavu realizovat venku, tak byste se určitě neměli o takovou možnost připravit. Umožníte dětem být hodně aktivní, hrát si, bavit se, sportovat a přihlédnout i ke svému zdraví. Na oslavách venku mohou být malé hřiště, sjezdovka a brankou, společná rozcvička, kuličkové hry nebo běh. Tyto aktivity pomohou dětem porozumět koncepci hry a hudba jim dodá ještě víc energie.

Klíčová slova: Venkovní oslavy, Hry, Aktivita

Přejít nahoru