5 originálních témat pro dětskou oslavu

1. Dětský den v cirkusu

Dětský den v cirkusu je skvělým způsobem, jak oslavit narozeniny vašeho dítěte. Můžete se inspirovat klasickými klauny, akrobatickými vystoupeními a interaktivními hrami. Na oslavu si můžete najmout cirkusovou školu, kde si děti mohou vyzkoušet například jonglování nebo akrobacii na trapeze.

2. Přistání na Marsu

Pokud hledáte originální téma pro oslavu narozenin, zkuste přistání na Marsu. Vytvořte dekorační prvky, které budou připomínat planetu Mars, jako třeba řídící stůl kosmické lodi nebo planetární přistávací modul. Děti mohou hrát různé hry, jako třeba najít tajné zprávy z vesmíru nebo se utkat s Marťany.

3. Letní plážová párty

V létě můžete uspořádat letní plážovou párty. Vytvořte dekorační prvky, jako jsou písečné lodi, mořské hvězdy a koule na hraní. Děti se mohou setkat s vodními zvířaty, hrát si s vodními pistolami nebo vyrábět písečné sochy.

4. Pirátská dobrodružství

Oslava v pirátském stylu je další skvělou volbou. Děti mohou hrát pirátské hry a úkoly, jako třeba hledání pokladu, bojují proti nepřátelům a vyrábějí si vlastní očníky. Vytvořte dekorační prvky, jako pirátskou vlajku, papouška nebo truhlu s poklady.

5. Oslava v zábavním parku

Pokud hledáte oslavu s minimálním úsilím, můžete děti pozvat na oslavu narozenin do zábavního parku. Nabízí se řada možností zábavy i pro nejmenší děti. V zábavním parku si mohou děti vyzkoušet různé atrakce, jet na horské dráze nebo si užít adrenalinový zážitek na bungee trampolíně.

Přejít nahoru